You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ayfex Kozmetik

Türkiye'nin Lider Kozmetik ve Kişisel Bakım Sitesi Ayfex , sağlık , kişisel bakım ve kozmetik ürünlerini herkes için ulaşılabilir yapma hedefiyle Nisan 2020’de ilk mağazasını açtı, 6 ay gibi kısa bir süre sonra ise web sitesi üzerinden E-ticaret sitesini hayata geçirdi. Kurulduğumuz günden beri kadın istihdamına katkı sağlamak için var gücümüzle çalıştık. %90'ın üzerinde kadın istihdamıyla bu hedefimizde ısrarcıyız.

Güçlü Yatırımcı Grup Türkiye'de perakende, sağlık, tekstil ve bir çok diğer sektörde öncü yatırımları olan ve diğer sektörlerde olduğu gibi Kişisel Bakım ve Kozmetik ürünlerinde de müşterilerine en kaliteli, en güncel, en çok aranan ürünleri en uygun fiyatlarla sağlamakta. Müşterilerimize çevirimiçi (online) ve çevirimdışı (offline) mağazalarımızda en iyi müşteri deneyimini sağlamak için her gün projeler geliştirmekteyiz.

Güvenli Alışveriş Veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, ayrıca Bankalararası Kart Merkezi tarafından ücretsiz bir hizmet olarak sağlanan BKM Express kullanılarak da kart bilgilerinizi sitemiz ile paylaşmadan alışveriş yapabilirsiniz.

Kalite

99

Güvenirlik

89

Destek

95

Hizmet

Bilinirlik

Destek

Misyonumuz, sektördeki mevcut her ürün ve hizmet için tek durak noktası olurken nihai pazarlama deneyimini sağlamaktır.

Kalite ve Orijinallik Garantisi Ürünlerimizin orijinalliği ve kaliteleri ile ilgili olarak ilgili departmanlarımız son derece titiz çalışmaktadır. Tedarikçilerimizin ürünleri depoya alınmadan önce tüm belgeleri ile orijinallikleri tespit edilmekte, depoya girdikten sonra ise kalite kontrolleri yapılarak müşterilerimize sunulmaktadır. Yurtdışından tedarik ettiğimiz ürünlerimiz de aynı şekilde tüm gümrük kontrolleri ve ilgili mevzuatlara uygun bir şekilde bakanlık kontrollerinden geçerek müşterilerimize sunulmaktadır.

Ayfex.com güvenilir e-ticaret sitesidir.

  • Yenilikçi
  • Ar-ge ürünleri geliştirme
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Sağlıklı Ürünler
  • Kaliteli Hizmet

Kullananlar Ne Diyor?

12
Ödül
1294
Memnuniyet
3k
Satış
3489
Mutlu Müşteri